Prague Pride 2017

13. srpna 2017 v 15:37 | Kattys |  Asi tak nějak...
Mé prosby byly vyslyšeny a nejteplejší den v roce nebyl naštěstím tím nejteplejším možným, tudíž jsem si duhový průvod mohla užít v klidu, neotírajíc každých pět minut zrosené čelo. Dokonce jsem se léty poučila co do logistiky a pochopila, že ohlášený začátek průvodu není třeba brát zas až tak vážně, a že tedy 12.30 znamená přibližně o půl hodiny později, proto není důvod pro sprint Prahou. :-)Syn se opět pokoušel zachytit atmosféru průvodu, a přestože výsledky jeho snažení nejsou nikterak oslnivé, k tradičním postřehům, jako u předcházejících ročníků 2011, 2012, 2013, 2015, 2016, mohu tedy přidat i pár momentek.
- Jiřího Hromadu pamatuji co kvetoucího mladíka a se zájmem sleduji nejen jeho kariéru, ale i boj s kilogramy, letos opět přibral, chudák.

- kromě vlajek duhových byly v průvodu vidět i vlajky polské, ruské, německé, dokonce jsem zaznamenala i jednu kazachstánskou.

- vždy se zájmem vyhlížím různé transparenty, hlavně ty očividně domácí výroby mě baví, doufám, že heslo "pride not prejudice", by mou milovanou Jane Austen nepobouřilo, ba naopak nadchlo. :)

- řekla bych, že v tomto roce byl k vidění rekordní počet pejsků ozdobených duhovými předměty, ovšem třeba zrovna barevné balónky připevněné k obojku nepatřily mezi nejoblíbenější propriety čtyřnohých účastníků pochodu :-)

- kde jinde než v průvodu hrdosti lze očekávat spoustu dvojic stejného pohlaví, ale letos mi připadalo, že chlapců držících se láskyplně za ruce bylo více než v minulých ročnících. Mým favoritem se stala dvojice postarších mužů, na první pohled cizinců, kteří vypadali skutečně neuvěřitelně roztomile. Hnala jsem syna přes celý Čechův most, ale nepodařilo se mu je zachytit, tak vám musí stačit mé slovo. :)Uznávám, že fotografie nejsou z nejkvalitnějších, ale video, to se synovi vážně povedlo. Třeba se někdo z vás pozná. :)A na závěr jedno speciální foto.Nejde ani tak o skupinku fanynek těch mladých mužů v růžovém. Důležitá je pravá strana snímku, na první pohled nezajímavá a prázdná. Ovšem pozor, ta nechtěně zachycená ruka na kabelce, to jsem prosím JÁ! ;-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama