Srpen 2017

Neděle s Hamletem - náušnice

20. srpna 2017 v 12:52 | Kattys |  Neděle
Nejsem si jistá, nechce se mi prohrabovat staršími články, ale řekla bych, že náušnice jsme v Neděli s Hamletem ještě neměli. :)


Kdyby se snad někomu zalíbily, objednat si je může zde. :)

Prague Pride

13. srpna 2017 v 20:29 | Kattys |  Asi tak nějak...
Po přečtení některých ohlasů na Prague Pride cítím neodkladnou potřebu si sem odložit tenhle obrázek. Prostě... asi tak nějak.Neděle s Hamletem - Letní shakespearovské slavnosti 2017 - Hamlet

13. srpna 2017 v 19:23 | Kattys |  Neděle
Letní shakespearovské slavnosti mi doposud unikaly. Hlavním důvodem byla obava, jak se z Hradu rychle až zběsile přesunu na konečnou linku atobusu směrem k domovu, automobil nevlastníc. Pražský Dopravní podnik sice časem přidal něco nočních spojů, ale mně se prostě nechtělo. Až nedávno jednoho letního dne zavolal bratr, že ho postihla katastrofa. Dostal od rodiny úkol, aby zakoupil lístky na libovolné představení, jen když to bude na Hradě. Jenže se nějak špatně domluvili na termínu a najednou byly k dispozici čtyři lístky na Hamleta zcela zdarma a jako bonus bratr s odvozem. Zmobilizovali jsme zbývající členy rodiny a vyrazili vstříc hlubokým kulturním zážitkům. :)

Byla jsem tak nadšená, že budu mít konečně téma pro svou milovanou "Nedělní" rubriku, že jsem se ani nepokoušela zjistit předem podrobnosti, na co že to vlastně jdu.
Prague Pride 2017

13. srpna 2017 v 15:37 | Kattys |  Asi tak nějak...
Mé prosby byly vyslyšeny a nejteplejší den v roce nebyl naštěstím tím nejteplejším možným, tudíž jsem si duhový průvod mohla užít v klidu, neotírajíc každých pět minut zrosené čelo. Dokonce jsem se léty poučila co do logistiky a pochopila, že ohlášený začátek průvodu není třeba brát zas až tak vážně, a že tedy 12.30 znamená přibližně o půl hodiny později, proto není důvod pro sprint Prahou. :-)Syn se opět pokoušel zachytit atmosféru průvodu, a přestože výsledky jeho snažení nejsou nikterak oslnivé, k tradičním postřehům, jako u předcházejících ročníků 2011, 2012, 2013, 2015, 2016, mohu tedy přidat i pár momentek.