Komentáře

1 Angel Angel | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 12:11 | Reagovat

Amišové jsou zajímaví lidé a výjevy z jejich oblastí jsou vždycky jako z minulosti (i když oni i tak žijí). Pohled na muzeum lidové architektury z Ukrajiny je moc pěkný, chvíli jsem si myslela, že to je nějaká skutečná vesnice, kde se ještě takhle skromně žije v hezkých chaloupkách =) Brkoslav severní zní náhodou skvěle, je to i pěkný pták =) Fotografie s listem je jednoduchá a přitom tak krásná. Ten obraz od Svetlany Kosenko je nádherný, sice připomíná styl jiných autorů, ale miluju tenhle typ kresby.
Amsterdam je opravdu nádherné město a pohlednice od Marianne to potvrzuje. Drážďany jsou na tom podle mě podobně, taky bych se tam chtěla podívat, protože jsem namlsaná jejich vzhledem z pohlednic =) Zamlžená krajina z Ruska má taky něco do sebe. Ale tam se tedy už moc nehrnu =)) Bernhard z Německa ti poslal skutečně nádherné panorama. Koukám, že to je i z mé oblíbené série (pokud teda nevidím špatně =D). A ta cesta z Polska vyloženě vybízí k procházce. Podzim je na takových místech nejkrásnější.
Natalie i Justyna ti poslaly pohlednici, která hřeje už na pohled =) V té knihovně zase tolik knih není, nebo aspoň mně to tak nepřijde. Osobně bych něco takového potřebovala =) I když zase na druhou stranu by byl v tomto případě potřeba i žebřík... Dlouho jsem neviděla tak vyleštěná jablka jako ty od Ley^^ Ta kresba je nádherná, mohu na ní oči nechat. Autora Andrea nezmínila?

2 Kattys Kattys | 28. ledna 2017 v 23:18 | Reagovat

Tak náhodou autora kresby ti mohu sdělit, hrabala jsem totiž v krabicích s pohledy, neb jsem něco zoufale hledala a tudíž mám jméno: D.G. Paražinskiené. Ovšem nic bližšího nevím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.