Postcrossing - pohledy

3. září 2016 v 18:40 | Kattys |  Postcrossing
Nějak to nevypadá, že by se snad léto začalo loučit, tak tedy ještě dávku vyletněných pohlednic. Tuhle poslala Heike z Německa. :)

No dobře, tak možná palmy a moře, ale jinak je tady určitě stejné vedro jako na Filipínách. Pozdrav od Iry z Manily. :)To pohled na vodopád v Národním parku Shenandoah působí vyloženě chladivě. Poslala Abby z USA. :-)


Krásnou letní kytici má na svědomí Gunter z Německa. :)


K létu neodmyslitelně patří vodní sporty, ale nejsem si jistá, jestli zrovna Marie z Ruska holduje vodnímu lyžování. :)Marja z Finska poslala jahody. Škoda, že jen na pohlednici. :)


A teď trocha cestování. Začneme rovnou u sousedů, pohlednici města Wattenscheid v Německu pro mě vybral místní rodák Ralf.:)


Pozdrav od Murielle z půvabného města Annency ve Francii, které se prý nazývá savojské Benátky. :-)V Barceloně jsem sice byla, ale celého Gaudího jsem obejít nestačila, takže se alespoň pokochám pohlednicí od Chemy ze Španělska. :)Rozkvetlou poušť v Arizoně vybral Matt z USA. :-)
Matjaž ze Slovinska poslal pohlednici s památníkem obětem 1. světové války. Smutné, ale působivé.Nádherný středověký kostelík od Elisy z Finska. :-)Trocha lučního kvítí od Yvonne z Německa. :-)Je na malinách. Tak to mě napadlo jako první, když jsem ze schránky vytáhla pohlednici od Aliny z Ruska. :-)Nejsem si úplně jistá, ale řekla bych, že o borůvkách se Jára Cimrman snad nikdy nezmínil. Asriyah - Německo. :)Julie z Ruska pro mě vybrala... rosu. Hmmm... to je krása... tak zas úplně bych to léto nemusela zatracovat. :)Pohlednice od Aislé z Lotyšska je prostě zosobněním prázdnin. :)


Na toto půvabné místo v Německu lze očividně dorazit na kole. Od Rudolfa. :)Tohle vypadá na takový lehký letní deštík. Od Taťány z Ruska. :)


Co jiného si přát od postkrosaře z Belgie než belgické pralinky. I když možná že by se v tom vedru roztekly. Od Evy. :)Miluju rybíz, mňam, to se Vladě z Ruska vyloženě povedlo. :)


Krása od Britty z Německa, ale při bližším zkoumání mi to nedá, neměl by si majitel nemovitosti mezi pěstováním najít čas na přetření dveří? :-)


To ve skleníku Minny z Finska to vypadá tip ťop. Pohlednice pochází z jejího vlastního obchůdku, aktivní dáma to je. :)Růže je růže je růže... tak nějak pravila Gertruda Steinová. Amy z USA vybrala a zaslala. :)


Moře mi nikdy nijak zvlášť nechybělo, ale želvička, co ji pro mě vybrala Evženie z Ruska, je moc pěkná.:)Po zarostlém chodníčku... no tedy... já mám dneska nějakou poetickou. Nejdříve Jára Cimrman, pak Gertruda Steinová a nakonec Leoš Janáček. To by Nadine z Japonska zírala, jak mě její krásná pohlednice inspirovala. :)Aurélie z Belgie poslala pohlednici s polskou přírodou z Postallove. :)Vlastní dílo vybral Nino ze Švýcarska, moc pěkné. :)


Tentokrát dílo Claude Moneta - Dáma se slunečníkem. Od Jackie z USA. :-)Další kreativní postkroser, co poslal vlastní foto - Andrea z Německa. :)Paráda! Taiwan vypadá vážně úchvatně, Yi Zhen si dala záležet a vybrala nádhernou pohlednici. :)
Na výletě... od Susanne z Německa. :)


Otočila jsem pohled, abych zjistila, od koho přišel a klesla mi čelist. Stálo tam totiž... Ahoj! Myslím, že poznáš slovenčinu... zírala jsem jako blázen. Číňanka Zhangchuanwei studuje na pekingské univerzitě nejenom žurnalistiku, ale též slovenštinu! :)))


Anna-Mari z Finska poslala pohlednici s roztomilým pryskyřníkem. :-)


Úplně slyším, jak ty stromy krásně šumí. Od Susanne z Německa. :-)A na závěr Ivan z Ruska. To by mě zajímalo, co to poslal za zavařeninu. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 11:29 | Reagovat

Těším se, až budu mít podobné fotky vodopádů jako na tom pohledu z USA =) Jen se musím někam dokopat, ale i u nás máme taková nádherná místa.
Jo, jahody taky můžu. Škoda, že to je sezónní věc, mít je celoročně by bylo fajn =) Ono to teda platí i o těch malinách a borůvkách, které máš na dalších pohlednicích^^
Stavby Gaudího jsou neuvěřitelné. Ve Španělsku jsem sice byla, ale bohužel ne v Barceloně, tam bych si ho užila dostatečně. Alespoň se vždy kochám aspoň takto na pohledech/fotkách =) Středověký kostel z Finska mě uchvátil.
Rosa je vděčná modelka při focení =) Stejné belgické pralinky mám ze swapu, čokoládu taky můžu...obzvlášť tuhle^^ S tím rybízem to je moc pěkný pohled. A růže nádherná jako vždy =) Moře mi taky nikdy nechybělo, ale ten svět v něm mi přijde fascinující. Nino ti poslal svou hezkou fotku, opět mě zaujala ta kompozice. Jen by mě asi úplně neuchvátil ten copyright. Na starých uměleckých dílech ten podpis většinou hezky zapadá, ale copyright je celkem otřesný...když už posílám vlastní fotku, tak to můžu přece jen napsat dozadu =))
Když se někdo ze zahraničí učí náš jazyk, který mu bude pravděpodobně jen k zábavě, tak to je vždycky příjemné překvapení. Ale jsem hotová z toho, když to někdo i dobrovolně studuje.

2 Kattys Kattys | 27. ledna 2017 v 23:36 | Reagovat

Ráda bych si tu Barcelonu zopakovala, na Gaudího nezbylo moc času, ale asi už zůstanu jen u pohlednic. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama