Postcrossing - pohledy

31. srpna 2016 v 12:30 | Kattys |  Postcrossing


Léto je mou nejméně oblíbenou roční dobou, nikdy se na něj netěším a jsem ráda, když už je konečně za námi. Ale jak se tak dívám na pohlednici od australské postkroserky Grover 3, možná by bylo na čase svůj odmítavý postoj přehodnotit. :)

Nic proti vypracovaným mužským tělům, ale tento způsob léta je mi přece jen bližší. Díky posílám Regině z Německa. :)


Simone ze Švýcarska poslala nádherné růže, ty přece k létu také patří. :)


Tak bohužel les, ten já můžu jen na obrázku. Mezi stromy se mě zmocňují nepříjemně úzkostné pocity. Nějaký druh fóbie, zřejmě. To ovšem Judith z Německa nemohla tušit. :)


Doufám, že tady by se mě žádné nepříjemné pocity nezmocňovaly. Psala jsem Els z Holandska, že snad jednou do toho Amsterodamu přece jen vyrazím. :)


Když se tak koukám na svůj bankovní účet, vypadá to, že návštěva Hong Kongu bude jen nesplněným snem. A to mě Queenie zvala na návštěvu. :)


Kdybych si spočítala, co už jsem do toho pohlednicování vrazila, možná by to na dovolenou v Kazachstánu stačilo. Třeba by mě Stanislav nechal přespat. :)


Asami z Japonska poslala nádhernou gejšu a svěřila se, že má doma malou ZOO, několik psů, koček, želvu atd. :)Můj oblíbený obraz od ruského malíře Michaila Vrubela. Valerie z Ruska mi opravdu udělala radost. :)No jestli ta Sára nevypadá úchvatně. Martin z Německa píše, že bydlí poblíž. :)


Seul-ku z Jižní Koree pro mě vybrala nádherný obraz od korejské malířky Shin Saimdang, která žila mezi lety 1504-1551.


Julia píše, že Kateřina je oblíbené jméno v Jihoafrické republice, její babička i její tchýně jsou obě Kateřiny. To potěší. :)


David a Kathie z Austrálie poslali pohlednici z výstavy australského malíře Roye McIvoryho. Pěkné, co říkáte? :-)


Janien z Belgie mi určitě chtěla zvednout náladu touto krásnou kyticí. :-)


Sandra z Lotyšska píše, že snad nikdy nebyla na podivnějším místě než je Hora křížů. Vážně zvláštní místo.I velkoměsto může působit romanticky. John z USA nebydlí přímo v Atlantě, ale často tam prý zajíždí. :)


Dvanáctiletý Joschua z Německa poslal tohle roztomilé okénko. :)Jeden z mála případů, kdy mohu poznamenat, že tohle jsem viděla na vlastní oči. Královnina garda od Tibora z Velké Británie.


A roztomilí hlemýždi od Evy z Velkých Pavlovic. :-)


Anastazia z Běloruska píše, že zámecký komplex v Ňsviži je na seznamu UNESCO.


Pohlednice se spoustou mrňavých obrázků nemám v lásce, ale tato vypadá opravdu mile a zajímavě. Od Kelly z USA. :)Norma z Austrálie poslala úžasnou pohlednici! :-)Mé oblíbené americké veselé mapky. Tentokráte od Tiny z USA.


Malebné zátiší s bicyklem od Mary z Irska.:)Moje první pohlednice z Gruzie! Inga vybrala dobře. :)


Taiwanské mapky se mi snad nikdy neomrzí, už jich mám ve sbírce poměrně dost. Tuto poslala Shuan. :)


A na závěr trocha toho letního táboření od Heidi z Norska. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 12:41 | Reagovat

Na mě by ten letní pohled měl opačný účinek =)) Knihy v tomto případě vypadají opravdu o něco lépe^^ Les mě naopak uklidňuje a chodím do něj ráda. Jen to chce teda místa bez lidí, kolikrát to je docela problém v teplých měsících.
A je tu opět ten nádherný Amsterdam a k tomu nádherná gejša z Japonska =) Ta malá ZOO u Asami doma zní úžasně, musí tam být veselo^^
Krásné ztvárnění růže od Vrubela. On bude mít vážně něco do sebe.
Německo se taky nemusí stydět za svou přírodu, on i ten výlet do Německa by mohl stát za to. Sloni ve volné přírodě (nebo to alespoň tak vypadá), to je potěšující pohled. O Hoře křížů jsem dosud neslyšela, ale vypadá to úžasně. Mně osobně se to moc líbí. Do Litvy bych se taky chtěla podívat a tohle místo vybízí k návštěvě, je to zajímavé.
Okno z Německa je hezky upravené. Líbí se mi spojitost dřeva a kamene. Královnina garda je působivá naživo i na pohlednici =) Hlemýždě mám taky doma, je to skvělý pohled =) Pohled s Uranem je taky působivý, moc se mi líbí. A ta mapka Taiwanu je nádherná, asi jedna z nejhezčích, co jsem doteď viděla.

2 Kattys Kattys | 28. ledna 2017 v 23:23 | Reagovat

Taiwanské mapky jsou vážně úžasné a tahle se tedy mimořádně vyvedla. A vlastně mám vůbec ráda pohlednice s mapami. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama