Srpen 2016

Postcrossing - pohledy

31. srpna 2016 v 12:30 | Kattys |  Postcrossing


Léto je mou nejméně oblíbenou roční dobou, nikdy se na něj netěším a jsem ráda, když už je konečně za námi. Ale jak se tak dívám na pohlednici od australské postkroserky Grover 3, možná by bylo na čase svůj odmítavý postoj přehodnotit. :)


Godfrey Gao

30. srpna 2016 v 19:05 | Kattys |  Tváře
Jen tak, pro radost... ;-)


Snad raději ani nebudu zveřejňovat, kolikrát jsem si to video pustila v řadě za sebou... :-)

Postcrossing

30. srpna 2016 v 14:25 | Kattys |  Postcrossing


Bella z Indonésie žije v hlavním městě Jakartě a má doma tři kočky, Sugar, Ginger a Pepper. :)


Prague Pride 2016

25. srpna 2016 v 20:08 | Kattys |  Asi tak nějak...
Trošku s křížkem po funuse, ale začneme tradičně. Zprávami o počasí. Konečně, konečně nebylo úmorné vedro, dýchat jsme mohli i my, co sice máme 36,5°C, ale nějaké to kilčo navíc nás v parném létě dost znevýhodňuje. Jak říkám, naštěstí nebylo vedro. Celou akci jsem totiž dost podcenila co do logistiky, z domova vyrazila poněkud opožděně a pak seběhla Václavák snad za pět minut, aby mi neuniklo čelo průvodu. :-)


Nakonec jsem to stihla a tak tedy jako každoročně 2011, 2012, 2013, 2015, pár postřehů.

- Conchita na akci samozřejmě nemohla chybět, napočítala jsem jich hned několik. Jedna z nich klopýtala na deseticentimetrových podpadcích už na Můstku, chudinka. Teda vlastně, chudáček. :)

- syn se zájmem sledoval dobře vypadající dívky uprostřed průvodu. Upozornila jsem ho ovšem, že tam, kde dotyčná s nadšením mává duhovou vlajkou, mu pšenka nepokvete. :-)

- syn mě po chvíli upozornil na zvýšenou koncentraci půvabných policistek, všechno v pořádku. :-)

- co se týče hesel, nejvíce mě zaujalo "sterilizujte okurky, ne trans lidi", protože mi připomnělo, že já teda letos ještě splněno nemám. :-)

- v průvodu jdoucí mladík rozdával kondomy. Podělil veškerou mládež, co postávala kolem, pak si mě, stařenu, přeměřil pohledem... a po krátkém zaváhání mi kondom podal taky. ;-)

- hučela jsem do potomka, ať se vyfotí se Sněhurkou, Karkulkou, batmanem, či dokonce medvědem, jako že bude sranda, ale nechtěl, srabík. :-)
Tak snad příště. :)