Leden 2016

V třpytivé... Alexandre Vauthier

2. ledna 2016 v 12:23 | Kattys |  Po červeném koberci...

To mi ten nový rok pěkně začíná! K zahájení letošní činnosti jsem si vybrala svou oblíbenou rubriku ze světa celebrit a módy. Jednak proto, že se tu a tam ráda podívám na pečlivě nalíčenou tvář, či vhodně vybranou toaletou se zajímavými doplňky, ale hlavně z toho důvodu, že pár fotek a pár vět nijak neotřesou kůrou mozkovou. Jenže. Jenže to vypadá, že zlaté časy červenokobercové jsou ty tam. Přiřítila jsem se na svůj oblíbený blog, kde čerpám inspiraci, plna odhodlání stvořit ten nejúžasnější první článeček tohoto roku, a tam mě čekalo " Thank You and Goodbye". I já, která v angličtině plavu tím nejhorším možným způsobem jsem pochopila, že se něco děje. Autorku už zřejmě svět hvězd a hvězdiček začal unavovat. Ovšem co já teď?!?

Takže v tomto roce poprvé a možná zároveň i naposledy. Tudíž co nejtřpytivěji. :)Lupita Nyong´o na premiéře nových Star Wars a francouzský módní návrhář Alexandre Vauthier na jedné ze svých úspěšných přehlídek. :)Ale pravděpodobně to nebude záběr zrovna z této jarní kolekce, což pochopitelně nikomu nebude vadit.


2016 aneb proč musí obsahovat titulek článku alespoň jedno písmeno?!?

1. ledna 2016 v 1:04 | Kattys |  Asi tak nějak...
V hlavě mám úplně vymeteno a na vině není nekontrolované popíjení alkoholických nápojů, jak by se vzhledem k datu příspěvku mohlo zdát. Nějak mi to prostě nemyslí. Ale třeba se v tom nadcházejícím roce, co je tady už pár minutek, všechno změní. Doufat může, ne?Všem, co náhodou zabloudí v tyto končiny, přeji rok plný pohody, radosti a štěstí. :)