Pohledy- postcrossing

16. října 2015 v 12:59 | Kattys |  PostcrossingKamera při právě probíhajícím mistrovství světa v ragby objeví mezi diváky i známé tváře, a tak jsem mohla zaznamenat, jak nám ti královští hoši zestárli. Ovšem na pohlednici od Alison z Anglie jsou to ještě švarní jinoši. :)


Chuan-yu z Taiwanu píše, že drak je v čínské kuluře bytost veskrze kladná, znamená štěstí i prosperitu, ne prý jako v těch zápaďáckých pohádkách. Samozřejmě jsem se ohradila, že i u nás se občas najde milý a sympatický dráček. :)


Pokoušela jsem se identifikovat všechny ty věcičky na pohlednici od Ute z Německa, ale nějak se mi nedařilo. :)


Měla jsem ohromnou radost, když jsem ve schránce objevila pohlednici od Michaely ze Slovenska, oni bratři Slováci v posílání zas tak pilní nejsou, jenže pak jsem zjistila, že děva posílá jen a pouze tento pohled. Úplně každému. To si zaslouží smutného smajlíka. :(


Ale teď už zvesela. Psala jsem tady nedávno, že se mi tyhle vítací a informační pohlednice velice líbí. Zatím mám jen dvě, tato pochází od Sarah z Německa, ale třeba se sbírka rozroste. :-)Kontrast tlejícího listí a tyrkysově natřeného podkladu je úžasný. Betsi z Holandska objevila tento pohled v mé galerii oblíbených obrázků. :)


Je s podivem, že toto je teprve třetí pohlednice, kterou mám dvojmo. Přitom postkroserům situaci nikterak neulehčuji, když se ti chudáci snaží, aby vyloučili případné zaslání stejného pohledu, musí se prokousat řadou obdržených pohlednic, a také v mé galerii oblíbených je čeká nelehký úkol prodrat se změtí pohlednic již obdržených a těch, které bych vlastnila ráda. Takže se pochopitelně na Nadine z Německa nemohu zlobit. :)


Lourenco z USA pochází z Portugalska a píše, že Praha je na seznamu měst nejmilejších a že by ji rád ukázal své přítelkyni. Za nadšené komentáře o Praze si vysloužil takzvanou "thank you card". :)Maxim z Ruska pro mě vybral dílo Marca Chagalla. Moc pěkné. :)


Na pohlednici od Sonji z Německa se podzim teprve chystá. :-)


Ovšem zde už vidíme toto roční období v těch nejkrásnějších barvách. Marika z Finska bydlí v malé vesnici a pracuje na vlastní bio farmě, takže má tato panoramata z první ruky. :)


Ale i podzim ve městě může vypadat půvabně. Doreen z Německa je téhož názoru. :)


Neméně půvabné jsou japonské obrázky, tento poslala Mai, která má také ráda podzim. :)


To jsou barvičky, co? Od Gisely z Německa.:)


A ještě jedno podzimní město, Kyjev, ovšem ještě zajímavější je příběh Oleksandra z Ukrajiny. Seznámil se se svou ženou, Ruskou Olgou, díky postcrossingu. Mě, zapřísáhlou romantičku, napadlo jako první, že jim dva postcossingové účty musí pěkně lézt do peněz. ;-)Tak zas zpátky na zem, tentokráte do nádherně podzimního Japonska, kde žije odesílatelka Kazue, co si pravděpodobně nevzala nikoho od pošty, natož pak pohlednicového nadšence. :)


Je zajímavé, že zrovna tento "přímořský" pohled jsem dostala od Češky Jany z Plzně. :)Mně se tahle... ehm... koza od Jamese z USA děsně líbí. :)


Tak nevím. Zřejmě budu muset své oční lékařce navrhnout drobnou inovaci. :) Vtipný pohled zaslal Arntd z Nemecka. :)


Ritu z Indie se pochlubila, že s manželem nedávno osavili pětadvacáté výročí svatby. :)Amber z Taiwanu poslala jeden z mála muzikálů, který jsem schopná dokoukat až do konce.:)


Tenhle zachumlaný ptáček od Rity z Ruska mi připomíná, že se zima blíží. :)


Ale ještě pořád se můžeme kochat podzimem, jako na tomto obrázku od Ksenie z Německa.

Nádherný obrázek Amsterodamu od Sandry z Holandska. :)


Jessica z Taiwanu píše, že tyto obrázky na dveřích znamenají přání šťastného nového roku, zřejmě něco jako u nás Kašpar + Melichar + Baltazar, jen trochu barevnější. :)


Moc pěkná poštovně známková pohlednice od Patricka z Holandska. :)Inge z Belgie poslala refektář opatství Grimbergen, kde se vaří pivo. No tedy, v tom refektáři asi ne. :-)Jeden z mála roztomilých obrázků. Od Taťány z Běloruska. :)


Ta německá města vypadají vážně pěkně, Leonie poslala letecký pohled na Bamberg. :)


Amor a Psyché od J.F.Picota, ale hlavně tedy od Ingrid z Německa.


Teri z USA má čtyři dcery a jedna z nich žije v Philadelphii. :)


Anne z Francie vzala tuto nádherně jedlou pohlednici s sebou na postcrossingové setkání, takže když doslintám, mohu si na druhé straně prohlédnout spousty podpisů od ostatních účastníků mítinku. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama