Září 2015

Ella Eyre - Swing Low, Sweet Chariot

26. září 2015 v 23:55 | Kattys |  Noty
All Blacks asi vždycky budou blízcí mému srdci, Japonci mě nadchli ve svém prvním zápase na MS 2015 proti Jihoafrické republice, Francouze můžu pokaždé, Gruzínci jsou pěkní pořízci, Samoa, Tonga i Fidži mě baví svými zastrašovacími bojovými tanečky, ale tak nějak podvědomě držím palce domácímu týmu, jako vždy na velké soutěži, kde nemám jasného favorita.


Ovšem dnes jsem se neudržela a nadšeně povzbuzovala Wales, když i s několika zraněnými hráči vyzrál právě na domácí Angličany. :)

B+T

1. září 2015 v 10:20 | K |  TH = B+T+2xG
Drazí oslavenci, jde to se mnou z kopce, na vaše narozeniny jsem si vzpomněla včera v noci úplně náhodou, takže se nekonalo žádné dlouhé vyhledávání nejúžasnějšího dvojčecího obrázku, prostě jsem popadla to první, co se namanulo, hlavně že se tam na sebe tak roztomile culíte. :)
Ale vy dva ten mírně upadající zájem z mé strany zaručeně ve zdraví přežijete, máte přece jeden druhého a to je víc, než na co by mohl pomyslet kdokoliv z nás ostatních smrtelníků. Takže si ten život ve dvou užívejte, zpívejte, hrajte a bavte se, je vám přáno. :-)