Leden 2015

Neděle s Hamletem - Hamlet jako hamburger :-)

4. ledna 2015 v 10:21 | Kattys |  Neděle
Nedělního Hamleta v novém roce rozhodně zanedbávat nehodlám a těším se na výpravy za dánským princem ve všech možných podobách. :)


Prostě dvojčata :-)

3. ledna 2015 v 21:13 | Kattys |  TH = B+T+2xG
Celý den jsem dumala, jaké nosné téma vybrat pro první článek nového roku, tedy když nepočítám ten přací, a nějak se mi nedařilo. Myšlenky vířily, rotovaly, přelétaly jak motýli z květu na květ, ale nic kloudného ze mě ne a ne vypadnout. Až jsem si jen tak pro občerstvení mysli zasurfovala po netu a vida, kandidát na první místo byl rázem jasný. Tedy vlastně kandidáti. Pravdou je, že by mě ve snu nenapadlo zahajovat nový rok s TH hochy, ale když mě ta fotečka tak pobavila.


Nevědět na beton, že oba mladí muži pocházejí z Německa, tipovala bych je podle očí někam hodně východním směrem. :)
Ale když pominu ten nečekaně asijský vzhled, nepřestává mě fascinovat jejich podoba. Dokonce jsem zjistila, že si je na některých fotografiích pletu. Neuvěřitelné. :-)

Tak huijian anebo možná spíše sayonara, hoši! :-)

2015? 2015!!!

1. ledna 2015 v 9:48 | Kattys |  Asi tak nějak...
Seděla jsem včera u počítače a snažila se sesmolit na závěr roku něco smysluplného, vypovídajícího, neotřelého, dokonce snad i zábavného, ale nakonec jsem to vzdala. Moje blogová múza, která mě před časem opustila, s návratem nikterak nepospíchá. Proto se mi nedaří poskládat slova v celek tak, jak bych si přála. Ale říká se, že ráno bývá moudřejší večera, a tak mě tedy začátek roku 2015 zastihl u klávesnice.S myslí pozitivně naladěnou, s nadějí, že ten čerstvoučký rok snad nemůže být příšernější než ten právě minulý, s vírou, že když se maloučko přičiním, vše se prostě musí v dobré obrátit, spěchám tak rychle jak jen to jde, to aby mě nadšení neopustilo, popřát všem, kteří sem zavítají, úžasný nový rok. Ať se od začátku až do konce vyvíjí přesně podle vašich představ!

A protože sichr je sichr, odcházím namočit čočku. :-)