Srpen 2014

Postcrossing - další pohlednice

17. srpna 2014 v 16:17 | Kattys |  Postcrossing
Další várka. :-)


Nádherný Heidelberg od Birgit z Německa. Doufám, že se tam jednou podívám. :)

Zvesela... Gael Monfils

11. srpna 2014 v 0:11 | Kattys |  Výš, dál, rychleji...
Právě skončivší tenisový turnaj v Torontu sice vyhrál můj oblíbenec Jo-Wilfried Tsonga, ale já bych se dnes zaměřila na jiného francouzského tenistu.

Pokaždé, když se objeví na kurtu, zvedne mi náladu. A někdy taky už tak dost vysoký krevní tlak, to v případě, že to s těmi srandičkami přežene. Ale většinou svým pojetím hry dokazuje, že tenis není ani zdaleka nudný sport. Možná je to i tím, že se nebere zas až tak smrtelně vážně.

Gael Monfils:


Neděle s Hamletem - vystřihovánka

10. srpna 2014 v 18:40 | Kattys |  Neděle
Hamlet jako papírová vystřihovánka? Už se nedivím vůbec ničemu. :-)


Postcrossing

9. srpna 2014 v 17:54 | Kattys |  Postcrossing
Když už všechno, tak Postcrossing opravdu nezanedbávám. To má ovšem za následek spousty došlých pohlednic, což je sice situace veskrze radostná, ale bohužel není v mých silách vše patřičně zdokumentovat. Mrzí mě to, jsem celým svým založení takový ten statistik, pravda, neuvěřitelný bordelář, ale co se týče nepodstatných důležitostí, všechno musí zařezávat. :)

Nevím si rady, nechce se mi celé hodiny sedět u počítače a kopírovat desítky pohlednic, ale zase na druhou stranu bych se ráda pochlubila. :)

Asi zvolím zlatou střední cestu a provedu výběr. Už se ale vidím, jak mi bude líto těch odmítnutých, na které se prostě z časových důvodů nedostane. :)


Sice jsem zrovna po jídle, ale dala bych si říci. :-) Za tenhle degustační pohled vděčím čtyřleté Květušce ze západních Čech, která má doma kocoura Pepu a tři bratry. Ti by podobné množství potravy zajisté spořádali na posezení. :)


V bílé... Wes Gordon

9. srpna 2014 v 14:02 | Kattys |  Po červeném koberci...
Mám takový pocit, že jsem americkou herečku Maggie Gyllenhaal v žádném filmu neviděla, alespoň si tedy nevzpomínám. No, mám co napravovat. Dáma na snímku vypadá poněkud připosraženě, ale výběr šatů se zdá i tak povedený. :)


Maggie Gyllenhaal, Good Morning America, July 2014

Mezi námi děvčaty...

9. srpna 2014 v 12:55 | Kattys |  Tváře
tak tohle je ještě Andreja pozor, tohle už je Andreja
View this content on People magazine's website

Andrej Pejic Now Andreja After Sex Reassignment SurgeryNezastírám, že se mi bude po Andrejovi trošičku stýskat, přece jen jsem s ním strávila spoustu a spoustu času, ale věřím, že ani Andreja nezůstane pozadu a neustále mě bude něčím překvapovat.

Takže hodně štěstí, Andrejko, ať se ti daří a ať si ani jednou neposteskneš, že to maj ženský na tom světě těžký a že by nebylo marný bejt zase chlapem!!!I když s takovouhle tvářičkou bych si žádné problémy nepřipouštěla.Vynoření se aneb TH TV 2014 Official Season Trailer

9. srpna 2014 v 0:03 | Kattys |  TH = B+T+2xG
Když nemáš co říci, raději mlč! Tímto úslovím jsem se řídila dobrého půl roku a musím přiznat, ani mi to psaní nijak zvlášť nescházelo. Lépe řečeno, nechtělo se mi do ničeho, co by jen vzdáleně zavánělo přemýšlením. Naprostá otupělost. I když jsem si občas říkala, co by se tak asi muselo udát, abych se probrala z letargie a vylezla z nory. Párkrát jsem si dokonce sedla ke klávesnici, ale nakonec jsem vzniklý text zavrhla jako nezajímavý blábol a mlčela dál. :)

Vůbec by mě ale nenapadlo, že to budou zrovna hoši z TH a jejich Tokio Hotel TV 2014 Official Season Trailer, co mě probere k životu.

Když jsem dnes na twitteru zahlédla nové video, zachovala jsem klid a ani si ho nepustila. Prostě mě nezajímalo. Naštěstí mě moje zamítavá reakce samotnou překvapila natolik, že jsem se za pár okamžiků odhodlala k činu.A tady je pár postřehů:

- netuším, jestli se Billova a Tomova angličtina nějak výrazně zlepšila, já jim prostě pořád nerozumím. Hmmm... asi to nebude jejich vina :-)

- nesnáším Billova psa a nechápu, co je na něm tak úchvatného, aby se musel vyskytovat na každé druhé Billově fotce. Ještě chvilku a začne se mi stýskat po západech slunce. :)

- Georg je sexy?!?

- Gustav vypadá pořád stejně roztomile, jako plyšový medvídek, jen ho podrbat za ouškama a pod bradičkou. :)

- Georg je sexy!!! :-)

- už už jsem to celé chtěla znuděně vypnout, když v tom se ozvalo nádherné, znělé NEIN! Vůbec jsem netušila, že mám tak ráda němčinu. :)

- Georg je sakra vážně fakt děsně SEXY!!!

- Natálie? Člověk si prostě zvykne na všechno: :-)

- Tom si bude muset koupit nové auto, neb mu v jinak slunném L.A. napršelo dovnitř otevřeným okýnkem... chudák... já už jsem půl roku nezaměstnaná a všude chodím pěšky. :-)

- co to dvojčata melou? Co je to za hororový příběh?!?

- skoro jsem zapomněla, jaká že je Bill héééérečka! Nikoho nepustí ke slovu. :)

- ty zvuky, co se na závěr linou z počítače, mě děsí! Pevně věřím, že nové album nebude vůbec soon. ;-)


Jen tak mezi námi, když už jsem se na ty truhlíky koukala po desáté, culila jsem se na ně jak za starých časů. Takže, třináctého? ;-)