Leden 2014

Postcrossing - Německo, Malajsie, USA, Francie, Itálie, Holandsko, Holandsko, Bělorusko, Německo, Holandsko, Německo, Rusko, Nový Zéland, Rusko, Rusko, Německo, Bělorusko, Čína, Austrálie

10. ledna 2014 v 12:29 | Kattys |  Postcrossing
Tak jsem tady s dalšími pohlednicemi. V posledních měsících jsem sice nabrala neuvěřitelný skluz, ale nevadí, finanční situace mi velí zpomalit posílání, přece jen, známka do zahraničí = 30Kč, takže se mi možná podaří všechno dohnat. :)


Zeleňoučký vánoční pozdrav od Anke z Německa, mám takovéhle jednoduché pohlednice ráda. :)

David Bowie - The Stars

9. ledna 2014 v 19:39 | Kattys |  Noty
Zajímavé. Měla jsem pocit, že když sleduju Andreje na twitteru, nemůže mi uniknout žádná novinka. Ale to, že natočil videoklip s Davidem Bowiem, se mi kupodivu přesto podařilo přehlédnout. :)


Postcrossing - Majka

9. ledna 2014 v 17:27 | Kattys |  Postcrossing
Největší postcrossingový zážitek loňského roku? Jednoznačně tento pohled.
Poslala ho totiž Majka. No jasně, tahle Majka, autorka úžasných montáží a také zapálená postkrosařka. Protože samozřejmě vím, že je Majka nadšenou posílačkou pohledů, těšila jsem se, jak si ji jednoho krásného dne vylosuji, dokonce jsem si dávala stranou ty nejúžasnější pohlednice, o kterých jsem se domnívala, že by se jí mohly líbit. Ale kdepak, Majka si vylosovala mě. :) Ale vybrané pohlednice nakonec přece jen nepřišly nazmar. Majka totiž poslala spoustu dalších nádherných pohledů, takže jsem dostala šanci oplatit laskavost. :)
A ještě se musím pochlubit šmrncovním Billem, toho jsem objevila nalepeného na zadní straně nadité obálky. :)


Díky, Majko! ♥

Kašpárek v rohlíku - Špim

2. ledna 2014 v 20:03 | Kattys |  Noty
Dost bylo bědování, začněme nový rok zvesela. :)

To jsem se takhle na Silvestra chystala vypnout televizi, abych se pokusila sesmolit přací článek u příležitosti konce starého roku, když v tom se pokojem začaly linout podivné zvuky:


A protože jsem o Kašpárkovi v rohlíku už slyšela, moje šéfová vodí na koncerty svá nadšená dítka, tak jsem u televize zůstala až do konce. Paráda, ale teď, teď už špim. ;-)