Prosinec 2013

2014 už za chvilku :-)

31. prosince 2013 v 23:01 | Kattys |  Asi tak nějak...
Původně jsem měla v úmyslu šířeji pojednat o právě končícím roce, probrat klady i zápory, zasadit věci do kontextu, zamyslet se, zavzpomínat. Jenže mi z toho vyšlo zas jen skuhrání, fňukání, kňourání a litování se. A koho to zajímá, že?

Takže jen stručně popřeju - v tom novém roce lépe a radostněji! :-)
V černobíločervené... Stephane Rolland

29. prosince 2013 v 13:51 | Kattys |  Po červeném koberci...
Pravděpodobně poslední červený koberec. Tedy poslední v tomto roce. :) Alespoň doufám, že i v tom nadcházejícím se vzepnu k nějaké té činnosti. :)

Tentokrát jsem si vybrala Nieves Alvarez v šatech Stephane Rollanda. Pochopitelně jsem si musela oba dva vygůglit, neměla jsem ani tušení, o koho by mohlo jít. Jen jsem kdesi zahlédla ty překrásné šaty a už to jelo. Takže teď vám mohu slavnostně předat nabyté vědomosti. :)

Nievez Alvarez - španělská modelka.Lucie - Medvídek

21. prosince 2013 v 20:29 | Kattys |  Noty
A když se blíží ty Vánoce, dáme si jednu ryze sváteční...

... na druhou stranu si nejsem jistá, zda mnou zvolená píseň dostatečně rozjasní jemně nostalgickou předvánoční atmosféru. I když... co já vím o bílém sněhu z Bogoty, třeba je to právě to pravé rozjasňovadlo. Ovšem jako zapřísáhlý nepřítel všech takovýchto přídatků si stojím za svým... v písni se několikrát objeví slovo Vánoce, takže proto!!! :)))

Vánoce 2013

21. prosince 2013 v 19:58 | Kattys |  Asi tak nějak...
Vážně mě dojímá, že i když se na tomto druhdy tak čiperném blogu poslední dobou nic neděje, stále vám stojí za to kontrolovat, zda jsem se přece jen neprobudila ze zimního spánku. Své věrné čtenáře i občasné návštěvníky klamat nechci, zatím jsem se k životu neprobrala, jen občas, tu a tam, vystrčím hlavu z nory, abych po několika okamžicích zalezla opět zpět, do bezpečí. :-)


Nic zvláštního se neděje, o to strach mít nemusíte, jen se prostě necítím ve své kůži. Lépe se mi asi můj současný stav nepodaří popsat. Prostě se mi nic nechce. Ani číst, ani psát a hlavně, hlavně myslet. Toho posledního ovšem do času. Ke všem mým letošním depkám přibyla jedna skutečně hutná, o to hutnější, že naprosto nečekaná. Někdy tak začátkem příštího roku budu bez práce. Běžná věc v dnešní době, pravda. A možná také tak trošku nakopnutí k novým začátkům. Jenže kdo asi tak bude stát o nevystudovanou, středněletou, nesamostatnou účetní s chybějícím chrupem a přebývajícími kilogramy? Toť otázka! Kdyby měl náááhodou někdo zájem, jsem vaše! ;-)

Tak, dost bylo chmur, jde se přát, čekají nás přece Vánoce!


A ty já si kazit nehodlám. Všudypřítomným shonem se stresovat nenechám, dárky nakupuji zásadně přes internet, a tak se mi k dnešnímu dni podařilo nezaslechnout ani jednu koledu! I když, po pravdě řečeno, možná to také bude trošku tím, že se povaluji v peřinách, rýma, teplota a kašel mě zastihly poněkud nepřipravenu. Ale nešť! Jdu si uvařit zázvorový čaj s medem a citrónem a pak hodlám prozkoumat vánoční televizní program. Doufám, že je přímo nabit pohádkami všeho druhu!


Štastné, veselé, pohodové, kouzelné až pohádkové Vánoce vám všem! ♥