Červenec 2013

Skoky do vody - Barcelona 2013

31. července 2013 v 21:35 | Kattys |  Výš, dál, rychleji...
Ani jsem se neoptala, jak jste strávili tu minulou horkou až tropickou neděli.
Já u vody. :-) No nebojte, tolik soudnosti ještě mám, abych nešla do plavek. A tak jsem seděla v potu tváře před svým novým televizorem a napjatě sledovala Mistrovství světa v plavání 2013 v Barceloně. Skoky do vody. Pravda, někomu by se snad mohlo zdát nudné, dívat se na tlupu šílenců, kterak točí salta z různě vysokých můstků, prken a věží, ale řeknu vám, já se teda nenudila ani chviličku. :)


Neděle s Hamletem - hrnky

21. července 2013 v 17:02 | Kattys |  Neděle
Což takhle šálek čaje či hrnek kávy? Nebo možná čokolády. Třeba by měl někdo chuť i na kakao. A protože je neděle, budeme se strikně držet tématu. :)

Vážně nevím, který z hamletích hrnečků bych si vybrala pro takové to domácí popíjení, zřejmě ten úplně poslední. Nastolená otázka je skutečně závažná. :)

V pruhované sukénce... Christian Siriano

20. července 2013 v 13:01 | Kattys |  Po červeném koberci...
Můj Červený koberec mě prostě baví. Při pátrání po úchvatných módních kreacích se vždycky dozvím něco zajímavého. O tvůrcích, vesměs prvotřídních exotech, o modelech, hercích, zpěvácích a ostatních rádoby celebritách, což samo o sobě sice není zas až tak dech beroucí, ale sem tam lze přece jen objevit něco nevšedního. Ovšem informace, že Stacy Keibler, americká herečka, modelka a wrestlerka, chodila svého času se známým hercem Georgem Clooneym mezi ty životně důležité rozhodně nepatří. :)


Stacy Keibler, Good Moorning America, July 2013

Janek Ledecký - Všechno bude fajn, Pěkná, pěkná, pěkná

20. července 2013 v 10:46 | Kattys |  Noty
Jak jsem tak minulý týden páchala článek o Hamletovi, došlo mi, že tady vlastně ještě nemám Janka Ledeckého. Nepasovala bych se sice do role nadšené a vše odpouštějící fanynky, ale chlapec mi byl vždycky sympatický. No, chlapec, koukala jsem, že má v životopisu stejný rok narození jako já. :-)

Bóže, vždyť já ještě pamatuju starej dobrej Žentour!


Ale tahle je taky pěkná... ;-)


Neděle s Hamletem - Ledeckého Hamlet v Japonsku

13. července 2013 v 23:55 | Kattys |  Neděle
To byste vůbec nevěřili, jak mně se stýskalo po mém milovaném nedělním Hamletovi. Je sice pravda, že jsem během té dlouhé blogovací pauzy poztrácela spoustu námětů, ale nevadí, nějaký ten nový Hamlet se vždycky najde. Jako například tento japonský.

Muzikály z duše nesnáším a tak jim pochopitelně nevěnuji sebemenší pozornost. Proto jsem netušila, že Janek Ledecký se svým zpívaným Hamletem prý uspěl v Asii. Jestli jsem to správně pochopila a tenhle mladík je japonským Hamletem, tak vám teda řeknu, že bych se snad šla i podívat. :)


Bill K.

13. července 2013 v 23:22 | Kattys |  TH = B+T+2xG
Nemám nejmenší tušení, copak TH hoši dělají. K počítači se moc nedostanu, a když už, tak k Evuli jen tak nahlédnu, ostatní blogy nestíhám, povídky, krom pár starých osvědčených fláků (zdravím, Janule! ;-)), nečtu, na fotky nekoukám, prostě vůbec nevím, co je nového.

Takže když se pak na chvilku zastavím, zjistím, že Bill vypadá úplně jinak než při mé poslední návštěvě, ale pořád stejně nevábně, dalo by se říci až odpudivě. Jeho poslední počin týkající se vlasového porostu mě donutil zavzpomínat.

HIM

13. července 2013 v 20:55 | Kattys |  Noty
Když jsem nedávno brouzdala po netu, narazila jsem čirou náhodou na informaci, že se do Prahy chystají HIM. Jelikož nejsem žádná skalní fanynka, znám tak dvě tři písně (zdravím modrozelenku s Joanou ;-), nijak zvlášť jsem nad tou zprávou nezajásala, navíc se mi okamžitě vybavila blamáž s vystoupením jiné finské kapely, popis události zde. Ale žádné horory nečekejte, prostě mi nebylo dobře a dlouho očekávaný koncert jsem propásla. :)

Navíc nikterak nehořím pro hlavního hrdinu, prostě mu nemohu přijít na chuť, tady se bohužel nic nezměnilo. Také jsem si včera zakoupila lístky na koncert své oblíbené operní pěvkyně Kiri Te Kanawa, která konečně bude zpívat v Praze a mé finanční možnosti nejsou nevyčerpatelné. A neznám sál v Lucerně, netuším, zda se tam najde koutek pro Sumocha, který si nepřeje být utiskován davem nadšených, řvoucích až ječících fanynek...


Zkrátka a dobře, jsem na vážkách. :)

Ale možná, že existuje jedna věc, která zvrátí mé rozhodnutí ve prospěch hudební produkce... vlastně věci dvě:

Kytara a dredy!!!!!!!! :-))))