Prosinec 2012

Rok se s rokem sešel aneb Na každého jednou dojde ;-)

31. prosince 2012 v 20:49 | Kattys |  Asi tak nějak...
S nostalgií a téměř se slzou v oku si pročítám loňský silvestrovský článek. Toho nefalšovaného nadšení, těch plánů, toho odhodlání, ach, kdeže loňské sněhy jsou:)


Začátek roku celkem ušel, ale už tak někdy na jaře jsem začala vystrkovat růžky. Pomaloučku a polehoučku se obraz uměnímilovné, tolerantní adminky měnil před očima, až jsem konečně odhalila svou pravou tvář, lépe řečeno ten jedový váček, co si jako správný Štír schovávám pro podobné případy, což někteří z mých věrných čtenářů neunesli a není se jim co divit. ;-) Ovšem já si z odpadlíků nic nedělala a jela dál po svém. Nastalý trend by pravděpodobně pokračoval až do té doby, než by se mnou ztratil trpělivost i ten poslední návštěvník, a já tak měla možnost uvést v praxi jednu z mnou hlásaných věčných pravd, a to pravdu mezi lidem velice oblíbenou, zkrátka, že blog si páchám čistě pro své potěšení. ;-)Jenže. Jenže někdy tak v polovině listopadu povinná preventivní prohlídka u závodního lékaře odhalila neúměrně vysoké hodnoty všude tam, kde to není žádoucí a naopak. A už to jelo. Zatím docházím pouze ke své obvodní lékařce, ale v lednu mě čekají vyšetření u lékařů, o kterých jsem dosud neměla tušení, že vůbec existují. :) Jsem sice ráda, že ta strašná únava, nedostatek nadšení a nechuť k jakékoli akci není jen lenost a bude medicínsky určena a pojmenována, ale jinak se pod lékařským dohledem nijak zvlášť dobře necítím. Ovšem neděste se, o nic nepřijdete, kdyby něco, syn má za úkol tady vyvěsit parte. ;-)

Tak na zdraví!!! :-)


2012 - 2013

31. prosince 2012 v 19:52 | Kattys |  Asi tak nějak...
Bezpečné prožití (tady všude kolem vybuchují petardy a vystřelují ohňostroje) posledního dne v roce a do roku nového pevné, rázné a odhodlané vykročení!Pohlednice - stihla jsem to!!! :)

31. prosince 2012 v 19:47 | Kattys |  Postcrossing
Možná se mi podaří procpat pár zbylých neuveřejněných pohlednic ještě do roku 2012. :)

A začneme od Susanne z Německa a její krásné pohlednice jakéhosi německého ostrova. Pěkné, že? :)


Pohledy

31. prosince 2012 v 17:12 | Kattys |  Postcrossing
Ještě se snažím dohnat pár restů. :)

Silva z Německa, August Macke a Procházka v parku, skvělá kombinace. :)