Srpen 2012

B + T

31. srpna 2012 v 23:55 | Kattys |  TH = B+T+2xG
Tak co s vámi, hoši? Nepotěšili jste mě, ani já vás nepotěším. Koukat se na vás nedá, poslouchat už vůbec ne, západy slunce mi jdou na nervy a těch srdceryvných povídek, co se poslední dobou vyrojilo. Ani číst se mi o vás nechce! ;-)

Je mi jasné, že čas nezastavím a vy rozhodně nemůžete pořád vypadat takhle:


ale kdybyste se krapet snažili, tohle by klidně stačilo:


Nu což, nezbývá mi, než se smířit se současným stavem věcí. Ale jestli mě budete neustále provokovat, tak vám k příštím narozeninám ten holící strojek do L.A. klidně pošlu!Ale abych pořád jen nehudrala. I když mě poslední dobou spolehlivě vytočí jakákoli zmínka o vás dvou, stejně vám u příležitosti tohoto slavného dne přeji, ať se na té vaší cestě životem držíte zpříma, abych na vás mohla býti náležitě pyšná!

Stará láska zkrátka nerezaví. :)


Prague Pride 2012

19. srpna 2012 v 0:31 | Kattys |  Asi tak nějak...
Nejteplejší den v roce a zrovna tak děsné vedro! Ze všech zúčastněných sálala taková energie, že by skromných pětadvacet, či dokonce dvacet stupňů Celsia bohatě stačilo! :)
Ano, ano, jste tady správně, reportáž z průvodu Prague Pride 2012 začíná. No, i když, reportáž, to je poněkud nadnesené a domýšlivé tvrzení. Nechám se inspirovat loňským článkem a zůstanu pokorně u pouhých postřehů. :)

- nějak nechápu, co měl znamenat ten kůň v čele průvodu :)

- není mi jasné, jak se ti mladíci dokázali udržet, neřku-li pohybovat, na dvaceticentimetrových jehlách :)

- nevím, ale džíny těsně pod kolena a růžové tričko na knoflíčky mi po dnešku připadá jako poznávací znamení. Chlapci, příště by to chtělo nápaditější ohoz! :)

- netuším, jak toho umolousaného pána stojícího na chodníku u Národního divadla s náručí letáčků napadlo, že zrovna já toužím po tom, aby mě Ježíš spasil. Zřejmě jsem vypadala tak nějak... queer. :)

- nedokážu si v hlavě srovnat, že takový studený psí čumák jako já, který zásadně na veřejnosti neprojevuje emoce, se přistihne, jak nadšeně mává Jiřímu Hromadovi, jedoucímu v modrém autě v popředí průvodu :)

- nečekala bych, že bude Lejla Abbasová na živo tak pohotová a Jan Musil tak nějak nevtipný

- nerada bych se mýlila, ale doufám, že ti dva mladí muži s dvěma kočárky a dvěma malinkými roztomilými holčičkami tvoří šťastnou rodinku, a že dvě matky jen tak nedrbaly opodál :)

- nechci se opakovat, ale make up většině chlapců neslušel, řasenky se rozpíjely, rtěnky stíraly a stíny mizely. Ale nevzdávala bych se, příště to bude určitě lepší. :)

- nenechala jsem se dvakrát pobízet a zařídila se podle jednoho z četných hesel v průvodu: Pojďte s námi, bude prdel. :)

No jasně že byla. :)


Johnny Weir a Victor Voronov

17. srpna 2012 v 23:25 | Kattys |  Ve dvou
Možná že právě v předvečer dne, kdy se opět vypravím dávat barvy dohromady, je ta nejlepší chvilka, abych se vytasila se svou oblíbenou dvojicí. Jen doufám, že nemám zastaralé informace a že se mi hoši mezitím nerozešli! :-)

Ale i kdyby, tady vypadají tak šťastně a spokojeně, úplná reklama na manželství. Tak ať vám to vydrží, vy dva! :)
Neodpustím si přidat ukazování prstýnku, to je tak roztomilé! :)


Postcrossing - pohledy a pohledy :-)

16. srpna 2012 v 19:18 | Kattys |  Postcrossing
To bude fuška, než sem tu hromadu pohlednic nahážu. :)

Dnes začneme pohledem od Eleanor z USA, poslala mi obrázek z výstavy takových těch prošívaných dek, její sestra tam prý má také své výrobky. :)Daniel Lioneye - The Mentat

16. srpna 2012 v 1:06 | Kattys |  Noty
A tak jo. Jako kontrast. :)


Tomáš Klus - Nina

16. srpna 2012 v 0:42 | Kattys |  Noty
Zrovna jsem poslouchala Daniel Lioneye a musím říci, že v jejich případě jsem ráda, že nerozumím textu. :) Uvítala jsem tedy tip na něco jemnějšího a procítěnějšího. :) Včera jsem se dívala na nějaké Tomášovy rozhovory na YT, zaujalo mě, že hrál v absolventském představení Trigorina v Čechovově Rackovi. Takže, Nina. :)


OH 2012

16. srpna 2012 v 0:01 | Kattys |  Výš, dál, rychleji...
Létající Holanďan Epke Zonderland aneb tak na tohle jsem tedy vážně zírala s otevřenou pusou. :)


Postcrossing - pohledy :-)

15. srpna 2012 v 22:22 | Kattys |  Postcrossing
No jak já doženu pauzu s pohledy, to je vážně ve hvězdách. Tak chutě do toho! :-)

Táňa z Voroněže má ráda čokoládu, hokej, krasobruslení nebo třeba filmy a vybrala pro mě památník Petra Velikého. :)


Tomáš Klus - Pánubohudooken

14. srpna 2012 v 23:29 | Kattys |  Noty
A teď z jiného soudku. :)

Sem tam jsem zaslechla úryvek, ale nedokázala jsem určit, kdo to pěje. Až nedávno.

No, ne že by snad chlapec neměl pravdu, ale na druhou stranu, prostý lid má přesně to co si zaslouží.


The Rasmus - I´m a Mess

14. srpna 2012 v 19:59 | Kattys |  Noty
Jak jsem se tak s ovladačem povalovala před televizí, abych dala odpočinout znaveným údům, omylem jsem klikla na hudební stanici Óčko. Než se mi podařilo přeladit, neb na muziku jsem neměla náladu, zahlédla jsem v mizejícím obraze cosi jako peří. Okamžitě jsem se vrátila zpět a tam si skutečně prozpěvoval Lauri!!!! A samozřejmě moc pěkně! :)

Tady ho máte. :)


Nedalo mi to a začala jsem pátrat po novinkách a skutečně jsem cosi nového objevila. Podzimní turné. Pročítala jsem si města poctěná koncertem a brblala u toho. Nic proti sousedním zemím, ale že by se mi chtělo táhnout se do Maďarska, Polska či Slovenska, to tedy ani náhodou. Naštěstí jsem za neustálého mrmlání srolovala trochu níže a tam se skvělo: 29.11 CZECH REP. PRAGUE , MEET FACTORY, přímo bílé na černém!!! :-)

Tak jsem pátrala dále, v MEETFACTORY jsem ještě nebyla, a tady jsou výsledky. :)

Bóóóže, jak já do listopadu zhubnu ty desítky kilogramů, abych se do toho sálku vůbec vecpala?!? :))) Ach jo! Lístky ještě nemám, ale tento stav bude trvat zřejmě jen pár minut. :)
A co vy, nechcete TOHLE vidět naživo? ;-)


Zeleninový salátek od Edene

12. srpna 2012 v 14:06 | Kattys |  Kniha kuchařská
Protože jsem po obědě dostala chuť na nějaký ten dobroučký zeleninový salátek a rajčata a okurky už nemohu ani vidět, vzpomněla jsem si na recept od Edene, kterou jsem kdysi dávno požádala o souhlas s uveřejněním. Souhlas jsem sice dostala, ale teď jsem po prostudování zjistila, že mi chybí jablka a bez nich by to určitě nebylo ono. Tak si alespoň tuhle dobrůtku umístím do vařící rubriky. Všem kuchtíkům vřele doporučuji!


Nákrájíme najemno čínské zelí, nahrubo nastrouháme mrkev (klidně dvě nebo kolik je libo), stejně tak nastrouháme jablíčka (množství taktéž dle chuti) a vrazíme do toho cibuli. Osolíme, opepříme, zakápneme olivovým olejem a pak zalijeme asi deckou vody s troškou octa a rozpuštěným umělým sladidlem. Salát má být spíše nasládlý než kyselý a tak s octem opatrně! Promícháme a jíme průběžně celý den. S oblibou ho dělám třeba o víkendu, kdy si každý chodí do velké mísy jak je mu libo a vlastně se máme pořád čím tláskat.

Neděle s Hamletem - Andrej s lebkou

12. srpna 2012 v 11:51 | Kattys |  Neděle
A šaty do třetice. :) Když jsem si před časem prohlížela Andrejovo focení pro J´Aton Couture, jako obvykle jsem byla okouzlena jeho ladnými postoji, že jsem si vůbec nevšimla, co že to vlastně drží v ruce. Až teď, kdy jsem si vyhledávala nějaké ty nové fotografie, mi to došlo. Ten černý předmět vypadá jako lebka a ať už to fotograf myslel jakkoli, lebka v ruce rovná se Hamlet, tudíž mám o tradiční nedělní článeček rázem postaráno. :)

A jelikož Andrej neustále prohlašuje, že čte a lot, tak snad má načteného i Shakespeara a já tady mohu bez obav ukázat nádherného Hamleta tohoto týdne. ;-)
Marchesa - svatební šaty

12. srpna 2012 v 11:15 | Kattys |  Po červeném koberci...
A když už šatky, tak rovnou i svatební. Ty se značkou Marchesa se mi vážně líbí. :)


V bílé... Marchesa

12. srpna 2012 v 10:59 | Kattys |  Po červeném koberci...
Začneme raději zvolna. Žádná kontroverzní témata, žádné vzedmuté vášně, žádné ohnivé diskuze, klídek, pohodička. Konečně jsem se totiž mrkla, jak si stojí Bill s Tomem a řeknu vám, že mě hoši tedy vůbec nepotěšili. Bill vypadá pořád stejně příšerně a to nové barevné tetování, co se mu usadilo na hrudi, je skutečně velmi odpudivé a navíc mám pocit, že Tomovi ty vytoužené dredy ani nijak zvlášt nesluší. Ach jo.

No jak říkám, nehodlám se rozčilovat hned tak krátce po návratu a tak si dáme koberec. :)

Irina Shayk je celkem pohledná (ta fotka je nějaká taková podivná, jinde vypadala lépe, jenže zase na sobě neměla tuhle úchvatnou věc :)) ruská modelka a její nádherné šatičky pocházejí z návrhářské dílny Marchesa.


Irina Shayk - Fawaz Gruoti´s 60th Birthday Party 2012

Marchesa - britská módní značka založená v roce 2004 dvěma dámami, které spolu studovaly v Londýně. Georgina Chapman a Keren Craig vypadají celkem sympaticky a vedou si velice dobře, jejich modely jsou vážně nádherné.Na ukázku výběr z jejich kolekce pro jaro 2012, což už je možná vzhledem k roční době trošičku pasé, ale mě se ty šatky opravdu velice líbí.


Marchesa - Spring 2012

Konečně!!!

10. srpna 2012 v 20:02 | Kattys |  Asi tak nějak...
Konečně po pauze delší než se zprvu zdálo zdravím své věrné čtenáře. Jak jsem zpitomělá z té olympiády, chtěla jsem napsat - své věrné fanoušky. ;-) Hmmm... první smajlík po tak dlouhé době, učiněná rozkoš. :)

Na vysvětlenou dodávám, že se jednalo o technické problémy. Původně jsem měla v úmyslu nahradit staré novým, ale nakonec se podařilo přesvědčit ten můj přístroj, že na odchod do důchodu má ještě spoustu času. Tak snad se toho spolu ještě něco naválčíme. :)

No a co jinak? Co je nového? Jestlipak už dvojčata Kaulitzova objevila holící strojek? Nebo Andrej. Doufám, že ještě pořád není oficiálně prohlášen dívkou. Co Alex? Už se vrhnul Maxovi do náručí a nebo si ještě musím počkat? A ten můj drogový závislec, už vysadil subutex? Nevyšla nějaká zajímavá knížka, kterou jsem zatím nečetla? A jakpak se mi oblékají hvězdy a hvězdičky, když na ně chvilku nedohlížím? Nějaká nová výstava, která by mi unikla? Neposkytl Randy, či snad dokonce Gale nějaký zajímavý rozhovor? Nepřestěhovala se Géčka do L.A.? Nějaká nová montážka by nebyla? Co mé oblíbené překladatelky? Překládájí, překládají? Zkrátka, o co jsem přišla? ;-)
A co vy? Jak si užíváte léta? Já už se tak těším na podzim!!! ;-)