Červen 2012

Kam? Kdy? Proč?

2. června 2012 v 11:24 | Kattys |  Asi tak nějak...
Zajímavé. Opravdu zajímavé. Místo psaní rozjásaného článku o obdržených pohledech tady sedím a vzteky brečím, protože prostě nechápu, kam se mi z blogu ztratily všechny obrázky asi tak od února do května. Netuším, kdy jsem je tady viděla naposledy a hlavně nemám ponětí, kam se poděly. Být počítačově negramotný má sice své výhody, nezabýváte se spoustou věcí, protože prostě té spoustě nerozumíte, ale občas by se nějaká ta světlá chvilka šikla, abyste nutně nevypadali jako naprostý idiot. Tak se přesně teď cítím. Jako totální pako.
No, zřejmě mě nějaký ten blogový skřítek nemá rád a nechal mě smazat si galerii foteček. Pravděpodobně v hypnotickém spánku, jinak si to neumím vysvětlit. A nebo že bych někomu až tak lezla na nervy? Druhá možnost se mi zdá dost přehnaná, takovým sebevědomím skutečně netrpím.

Tak jsem se vypovídala, ale nijak zvlášť neuklidnila. Asi půjdu žehlit. Tuto činnost naprosto nesnáším, takže si ji naordinuji jako takový trest za vlastní neschopnost.


Takhle krásně samozřejmě nevypadám, ale rozhodně se tak cítím. Vážně si nevzpomínám, kdy jsem naposledy napsala článek bez jediného smajlíka.

A možná... možná je na čase končit a věnovat se něčemu jinému.

22.06.2012
Ono to možná na první pohled vypadá, že se tady nic neděje, ale opak je pravdou. :) Pokouším se zrekonstruovat osiřelé články, jenže je to větší fuška, než jsem si původně myslela. Většinou si vůbec nevzpomínám, které fotky zdobily ten který článeček, zvláště s Andrejem a Billem mám potíže, takže netuším, kdy mě ta marná práce vytočí natolik, že s tím blogováním seknu definitivně. :)


05.07.2012
A je to tady. Vše nasvědčuje tomu, že mě můj milovaný stařičký počítač opustil. Zřejmě navždy. A zrovna ve chvíli, kdy jsem konečně zase dostala chuť tvořit. Samozřejmě si pro svůj skon vybral ten nejvhodnější čas, dva státní svátky proces výběru nového přítele pravděpodobně dost zpomalí. No nic, jen jsem vám chtěla dát na vědomí, že se neflákám. Ach jo, asi zase půjdu žehlit! :-)
15.08.2012
Kauza "ztracené obrázky" vyřešena! Díky Angel Darkwood jsou všichni moji miláčkové zpět na svých místech! Děkuji a jsem nadosmrti vděčná. :)