Neděle s Hamletem

6. února 2011 v 23:27 | Kattys |  Kamery
Franco Zeffirelli natočil svého Hamleta v roce 1990, já se k němu dostala až dnes dopoledne. :-)

Přes co jsem se nedokázala přenést po celý film byl Mel Gibson a Smrtonosná zbraň. :-) Normálně se mi tohle nestává, obvykle se nechám strhnout dějem, ale tady jsem měla před očima Mela s delšími vlasy, jak hrdinně bojuje s bandou ničemů. Ne snad že by v Hamletovi se zlem nezápasil, ale tak nějak mi ty jeho modré oči neseděly. :-) A Laertes! Je mi jasné, že za tohle Zeffirelli nemůže, pro mě zůstává jedničkou Rosnerův Laertes ve staré inscenaci Hamleta v Národním divadle na počátku osmdesátých let.

To s Glenn Close a Helen Bonham Carter jsem problémy neměla, zvládla jsem i Oféliiny scény šílenství, což mi jinak činí nemalé potíže. Nadšení mohu projevit i nad lokacemi, z toho středověkého hradu skutečně čišel chlad.


Hamlet
Tak zas příští neděli :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janule Janule | E-mail | Web | 13. února 2011 v 0:18 | Reagovat

Dobřeeee, sem i tady :-D Ovšem... téma Hamlet.. možná, ale fakt jenom možná, jsem kdysi viděla nějakej film, ale kdo v tom hrál, to fakt netuším... rozhodně jsem ale byla v Kalichu na muzikálu, a tam se mi to líbilo. Pamatuju se, že jednu z těch holek (co já vim, která z nich to byla :-D) hrála Dasha, tehdy pro mě naprostý zjevení, zpívala úžasně. Teď jsme ji měli jako Marii na Ježíšovi, zase perfektní. No.. tak tohle je moje odborné vyjádření na téma Hamlet. :-D Ještě chceš, abych ti komentovalal intelektuálský články? :-D

2 Kattys Kattys | 13. února 2011 v 15:59 | Reagovat

Jéééé, ty jsi táááák ušlechtilá!!! :)))

Prej intelektuálskej článek! Tak teď jsi zřejmě k smrti urazila všechny intelektuálky!!! :))) Já a intelektuálka! No, i když, žvanit hodiny o ničem, to by mi šlo! :)))

No vidíš, já ten muzikál neviděla, to mám co dohánět. Ale nevím, jak už jsem někde psala, muzikály nesnáším, uvidíme. Dasha? Jo, tu znám, zpívá naživo v StarDance a jde jí to úžasně. :-)

A jasně že chci, abys komentovala intelektuálský články! Ovšem nejlepší by bylo, kdybys komentovala všechny články, co říkáš? :) Dobrá, dobrá, ten o Postcrossingu nemusíš, k tomu už sis řekla svoje. Já si to moc dobře pamatuju! :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama